DODATKI W FILMOWYM STYLU

Czapki, szale, rękawiczki... Atrybuty jesieni i zimy, a gdyby tak zainspirować się filmowymi bohaterami? Która z nas przed snem po obejrzeniu filmu nie snuje fantazji o wielkich przygodach bądź scenach z przystojnym aktorem.  Dzisiaj przygotowaliśmy dla was z przymrużeniem oka kilka propozycji rodem z filmów.

 

Pamiętacie Salmę Hayek i Penelope Cruz w przygodowej komedii "SexyPistols"? Wystarczy Kapelusz, "bandana" i skórzane rękawiczki, takie jak noszą kowboje aby poczuć się jak dziewczyna z Teksasu.

 

Anne Hathaway w roli kuszącej i niebezpiecznej kobiety kotki u boku Christiana Bale, Toma Hardego i Gary Oldmana. W takim wydaniu żaden mężczyzna nie przejdzie obojętnie obok Ciebie

 

"Wielki Gatsby" pełen blichtru, przepychu i magii. Przenieś się w  magiczny świat Carey Mulligan. Obowiązkowo musisz mięc nakrycie głowy w stylu lat 20, biżuterię vintage  i komin a'la futrzany kołnierz..

 

 

A na sam koniec polski akcent - "Listy do M". Romantyczna i świąteczna komedia. Akcji filmu toczy się w Święta Bożego Narodzenia więc nasze dodatki są ciepłne i wełniane. Na Pewno sprawdzą się w mieście jak i na nartach.

Produkty dla Ciebie